Kolekcja 2022

"Historia firmy RABIONEK, to przede wszystkim jakość i wyjątkowość naszych produktów, które od lat stanowią wyzwanie dla konkurencji oraz zmieniających się trendów..."

    Świat mody dzieli się na tych, którzy poszukują inspiracji oraz tych, którzy ją stanowią. I taką inspiracją jest właśnie marka RABIONEK, która dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz determinacji, zdobi dziś witryny i półki w sklepach na całym świecie. Zaczynając od samego centrum Polski, poprzez wszystkie kraje Europy, aż po Stany Zjednoczone, Kanadę, Kraje Arabskie czy Ukrainę, nasze czapki, berety, turbany i kapelusze, dekorują głowy wszystkich narodowości. Ale RABIONEK to nie tylko marka! To standard w nakryciach głowy, esencja łódzkiego włókiennictwa oraz symbol wszystkiego co polskie. To blisko czterdziestoletnia historia ludzi, którzy wspólnie tworzyli i rozwijali tą markę. A zawdzięczamy to również ogromnej wiedzy, przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Czerpiąc w ten sposób z przeszłych doświadczeń i nowoczesnych umiejętności, dajemy możliwość stworzenia prawie każdego rodzaju nakrycia głowy, jaki można sobie wyobrazić. I mimo tylu lat, wciąż wiele naszych produktów wytwarzamy tradycyjnymi metodami, opartymi na wysoce wyspecjalizowanym rzemiośle i rękodziele. Ale nasz sukces, to także udziału we wszystkich ważniejszych wydarzeniach mody, zarówno w Polsce, jak i w Paryżu, Mediolanie, Berlinie, Dusseldorfie, Salzburgu, Kijowie czy Moskwie. Jednak niezależnie od tego, gdzie nas los pokieruje, wszystko co robimy, jest z myślą o Twojej głowie.  

Damskie czapki Kobiece czaki Kobiety i czapki Czapki Kapelusz Damskie kapelusze Kapelusze dla kobiet berety Beret beret francuski Kaszkiet Kaszkiety Toczki Turbany Przepaski Opaski Asymetryczne Zdobne Motywy Kwiatowe Kokarda Cekiny Błyszczące Liście Rondko różnokolorowe z pomponem futro sztuczne futro naturalne z piórami haft haftowane przeszycia przeszywane okazjonalne filcowe profilowane filc eleganckie z rondem jesień wiosna lato zima do kurtki do płaszcza płaszcz w kratę gładkie ozdobne dekoracyjne wzorzyste Modne Szal Rękawiczki Producent Polski Nakrycia głowy Hurt Detal Rabionek Marka Polska Made in poland Produkt polski Wełna Bawełna Wiskoza Podszewka Oddychające Dzianina Tkaniny Kolorystyka Modne Wygodne Bez okazji Okazjonalnie Na każdą pogodę Do wyjścia sezonowe

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-78 z 78 pozycji

Aktywne filtry